Naam:  Wachtwoord:        Wachtwoord? Naam?   |   Register
Home Reviews Video Werken met schijfmenus in Avid Studio - Navigatie controleren in Avid Studio

Werken met schijfmenus in Avid Studio - Navigatie controleren in Avid Studio

PDF Afdrukken E-mail
Inhoudsopgave
Werken met schijfmenus in Avid Studio
Hoofdstukken markeren in Avid Studio
Schijfmenu selecteren in Avid Studio
Menu’s koppelen in Avid Studio
Hoofdstukken koppelen in Avid Studio
Navigatie controleren in Avid Studio
Schijfmenu's bewerken in Avid Studio
Schijf branden in Avid Studio
Alle pagina's

Navigatie controleren in Avid Studio

Onder het previewvenster staat een afspeelknop om de schijfsimulatie te openen. Rechts onder in de schijfsimulator staat een rondeknop met pijlen en een entertoets in de vorm van een rondje (Afb. 9A).  Gebruik deze navigatieknop om de koppelingen en de werking van het menu te controleren.

 

schijfmenus-maken-in-avid-studio-afb9

 

Met de knop ‘Terugkeren’ gaat u vanuit de film terug naar het laatst getoonde menu. Met de knop ‘Menu’ keert u terug naar het hoofdmenu (Afb. 9B).

 

 



 

Lente Actie!

Omdat het lente is, vieren we feest! We geven daarom alleen in de lente 50 euro korting op alle basistrainingen van Avid Studio, Magix Video deluxe, Sony Vegas Movie Studio en Adobe Premiere Elements.

U betaalt dus geen 149 euro per trainingsdag, maar 99 euro. Schrijf je snel in, want er zijn maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar!

Cursussen en trainingen

Dvscene geeft trainingen en cursussen in het trainingscentrum van Iscenes multimedia.

Er zijn verschillende cursussen per pakket voor beginners en gevorderden.  U kunt zich inschrijven voor de volgende cursussen en trainingen:

 

 

 

Nieuwsbrief




Joomla : Dvscene.nl

Zoek een artikel