Naam:  Wachtwoord:        Wachtwoord? Naam?   |   Register
Home Reviews Video Werken met schijfmenus in Avid Studio - Menu’s koppelen in Avid Studio

Werken met schijfmenus in Avid Studio - Menu’s koppelen in Avid Studio

PDF Afdrukken E-mail
Inhoudsopgave
Werken met schijfmenus in Avid Studio
Hoofdstukken markeren in Avid Studio
Schijfmenu selecteren in Avid Studio
Menu’s koppelen in Avid Studio
Hoofdstukken koppelen in Avid Studio
Navigatie controleren in Avid Studio
Schijfmenu's bewerken in Avid Studio
Schijf branden in Avid Studio
Alle pagina's

 

Menu’s koppelen in Avid Studio

Om te zorgen dat u vanuit het hoofdmenu naar het submenu kan, moet u deze menu’s eerst aan elkaar koppelen. Klik op het hoofdmenu. In het previewvenster verschijnt het voorbeeld met de beschikbare knoppen. Bij die knop Scène selecteren, de knop die verwijst naar het submenu, staat een vraagteken in een rood vakje (Afb 4A).

 

schijfmenus-maken-in-avid-studio-afb4

 

Pak dit vraagteken met de cursor beet en sleep het op het submenu in het Schijfmenus venster (Afb 4B). Het vraagteken verandert in M2, wat staat voor Menu 2 (Afb.5). De menu’s zijn nu gekoppeld.

 

schijfmenus-maken-in-avid-studio-afb5

 

 



 

Lente Actie!

Omdat het lente is, vieren we feest! We geven daarom alleen in de lente 50 euro korting op alle basistrainingen van Avid Studio, Magix Video deluxe, Sony Vegas Movie Studio en Adobe Premiere Elements.

U betaalt dus geen 149 euro per trainingsdag, maar 99 euro. Schrijf je snel in, want er zijn maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar!

Cursussen en trainingen

Dvscene geeft trainingen en cursussen in het trainingscentrum van Iscenes multimedia.

Er zijn verschillende cursussen per pakket voor beginners en gevorderden.  U kunt zich inschrijven voor de volgende cursussen en trainingen:

 

 

 

Nieuwsbrief




Joomla : Dvscene.nl

Zoek een artikel